Bal karnawałowy

bal15.01.2014 odbył się „Bal karnawałowy” w naszym przedszkolu. Dzieci długo i z niecierpliwością czekały na to wydarzenie. Ile było radości podczas przebieranie się w stroje wróżek, księżniczek, czarownic, zwierzątek, bohaterów kina akcji, piratów itp. Bal rozpoczął się uroczystym korowodem, w którym uczestniczyły wszystkie grupy. Podczas korowodu prezentowano stroje, fryzury i świecidełka. Po prezentacji bal rozpoczął się w najlepsze. Pan Wodzirej zaproponował świetne zabawy przy muzyce współczesnej i repertuarze dziecięcym. Dużo radości sprawiały dzieciom tańce w kółeczku, pociągu, klaskanie, skakanie jednym słowem „szaleństwo na parkiecie”. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy z radością i uśmiechem na twarzy wrócili do swoich sal. Jeszcze długo dzieci będą wspominać to wydarzenie. Dziękujemy Panu Wodzirejowi za przygotowanie tak wspaniałej imprezy.

„Urodziny przedszkolaka” Grudzień

urodziny grDnia 08.01.2014 r odbyły się „urodziny przedszkolaka”. Solenizantami były dzieci urodzone w miesiącu grudniu. Wspólne zabawy jak zwykle dostarczyły przedszkolakom dużo radości. Nie mogło zabraknąć również „tortu”, życzeń, prezentów i słodkiego poczęstunku na koniec imprezy.

Czekamy już na kolejne urodziny, które odbędą się pod koniec stycznia :).

Konkurs recytatorski

konkursDziewczynki” Emilka, Julka, Ola i Oliwka wzięły udział w konkursie
recytatorskim „Mój pluszowy miś”, który to odbył się w Przedszkolu nr 4.
Po wysłuchaniu misiowych piosenek zespołu muzycznego „Zefirki”
dziewczynki pięknie wyrecytowały swoje wiersze, otrzymały wielkie brawa
oraz nagrody. Spotkanie skończyło się słodkim, misiowym poczęstunkiem
oraz dostarczyło naszym uczestniczkom wielu ciekawych wrażeń.

„Jasełka”

choinka20.12.2013 odbyło sie spotkanie świąteczne w naszym przedszkolu. Na spotkanie przybyły całe rodziny. Miło było wspólnie kolędować, ubierać choinkę i wykonywać ozdoby świąteczne. Jednym z najważniejszych punktów spotkania były „Jasełka”, które przygotowała grupa teatralna z naszego przedszkola. Ponadto chłopiec z najstarszej grupy Karol zagrał na keyboardzie melodie różnych kolęd. Wszyscy miło spędzili czas i nastroili świąteczną atmosferą.