W gabinecie weterynaryjnym

k,NjI5NTcyMjQsNDUzMjcwOTM=,f,9og3W listopadzie „Kangurki” wybrały się do gabinetu weterynaryjnego. Zapoznały się z pracą weterynarza, który opowiedział ciekawostki na temat życia zwierząt domowych oraz dał wskazówki,jak należy właściwie opiekować się zwierzętami. Przedszkolaki obejrzały specjalistyczny sprzęt niezbędny do pomocy chorym zwierzętom. Dzieci zadawały pytania dotyczące leczenia zwierząt, na które lekarz chętnie odpowiadał. Zobaczyły także zwierzęta przebywające w lecznicy. Największym zainteresowaniem cieszyła się kotka Zdzisława.

Dzieci były zachwycone spotkaniem z weterynarzem, od którego dostały upominek w postaci kolorowanki ze zwierzętami.

Mikołajki 2015

images_(43)04.12.2015 r. zawitał do przedszkola Święty Mikołaj w towarzystwie pięknej śnieżynki. Przygotowania do tego wydarzenia trwały już dość długo. Przedszkolaki bardzo starały się, aby nie dostac rózgi :). Dzieci z niecierpliwością oczekiwały gości. Każda grupa w podziękowaniu za przybycie odśpiewała piosenki i wyrecytowała wiersze. „Mikołaj” był zachwycony zdolnościami muzycznymi dzieci i wręczył wszystkim przedszkolakom wspaniałe prezenty. Jaka szkoda, że „Mikołaj” nie został z nami na dłużej, ale czekał go bardzo pracowity dzień.

szlaczek_prezenty

Urodziny listopad 2015

mickey-mouse-birthday2

Sto lat! Sto lat! – wujek krzyczy,
ciocia wręcza kosz słodyczy,
dziadek w nowej swej koszuli,
babcia Cię do siebie tuli!
Mama torcik dekoruje,
tato wszystko to filmuje…
Skąd to całe zamieszanie?
Urodzinki masz, Kochanie

Pod koniec listopada tradycyjne odbyły się „urodziny przedszkolaka”. Wspólne zabawy jak zwykle dostarczyły przedszkolakom dużo radości. Nie mogło zabraknąć również „tortu”, życzeń, prezentów i słodkiego poczęstunku.