Koncert „Cztery pory roku”

pory roku 130.01.2015 roku odbył się kolejny koncert w naszym przedszkolu. Tematem przewodnim był Antonio Vivaldi i jego utwór „Cztery por roku”. Dzieci nie tylko słuchały utworów ale odgadywały zagadki słuchowe, brały udział w tańcach oraz tworzyły akompaniament różnych piosenek posługując się stopami. Panowie z orkiestry zaprezentowali dzieciom dwa instrumenty: kontrabas i akordeon. Omówili ich budowę, pokazali jak różnorodne dźwięki mogą wydobywać się z tych instrumentów. Dzieci doskonale się bawiły, z uwagą słuchały i z radością brały udział w zabawach tanecznych. Czekamy na kolejne koncerty.

Urodziny grudzień/styczeń

URODZINY2Zdrowia, szczęścia i słodyczy całe Przedszkole życzy dzieciom urodzonym w miesiącach: grudniu i styczniu! Po raz kolejny świętowaliśmy wspólnie urodziny naszych przedszkolaków. Była zabawa, życzenia, „100 lat”, prezenty oraz słodki poczęstunek- wszystko to, co dzieci lubią najbardziej!