Dzień Babci i Dziadka

babcia_i_dziadekW miesiącu lutym we wszystkich grupach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały tego wydarzenia, przygotowały wzruszające piosenki i wierszyki. Wielu przybyłym zakręciła się łezka w oku oglądając swoich wnuczków i wnuczki. Uśmiechy na twarzach i duży aplauz zachęcały dzieci do pięknego śpiewania piosenek i recytowania wierszy. Dziadkowie i Babcie otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki, ale przede wszystkim miłe wspomnienia i dużo radości.

„Urodziny przedszkolaka” Styczeń

clipart009705.02.2014 odbyła się impreza urodzinowa dla przedszkolaków urodzonych w miesiącu styczniu. Wszyscy wspaniale się bawili podczas wspólnych piosenek i tańców. Solenizanci pomyśleli życzenia i zdmuchnęli racę umieszczoną na „torcie ” urodzinowym. Nie zabrakło drobnych prezentów, które uszczęśliwiły solenizantów. Każde dziecko zostało poczęstowane cukierkiem co dodatkowo osłodziło ten wyjątkowy dzień.