Koncert, koncert, koncert !!!

perkusja8 listopada w naszym przedszkolu gościła muzyka, a mianowicie „Akademia Pana Marka”. Poprzez muzyczną wędrówkę do różnych stron świata dzieci miały okazję poznać główną bohaterkę koncertu – perkusję. Dzieci nie tylko zapoznały się z nazwami instrumentów składających się na perkusję, ale też próbowały na nich zagrać. Nie zabrakło też wesołych tańców i śpiewów.Patrząc na zadowolone buzie dzieci warto organizować takiego typu spotkania – zobacz galerię.

„Urodziny przedszkolaka” Październik

31.10.2013 odbyła się impreza urodzinowa dla przedszkolaków urodzonych w miesiącu październiku. Wszyscy wspaniale się bawili podczas wspólnych piosenek i tańców. Solenizanci pomyśleli życzenia i zdmuchnęli racę umieszczoną na „torcie ” urodzinowym. Nie zabrakło drobnych prezentów, które uszczęśliwiły naszych solenizantów. Każde dziecko zostało poczęstowane cukierkiem co dodatkowo osłodziło ten wyjątkowy dzień.