UWAGA !!! Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne  w przedszkolu

w dniu 16 marca 2016 roku

w godzinach od 9.00 do 10.30

zapraszamy rodziców i dzieci, które po raz pierwszy rozpoczną przygodę

z przedszkolem do wspólnych zabaw adaptacyjnych.

Prosimy o zabranie dobrego humoru oraz zmiennego obuwia dla dzieci.

Urodziny luty 2016

diddlmania_630W lutym Wasze urodziny,
zatem zawsze dziarskiej miny.
Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy
dzień był miły – pełen śmiechu i radości.
Stu urodzinowych gości,
aut, lal, klocków i pluszaków.
Stu prezentów, stu buziaków.
Zdrowia, szczęścia i słodyczy dziś całe przedszkole życzy.

Zumba z rodzicami

k15802469

Tego jeszcze nie było!!!. Na naszym korytarzu przedszkolnym w zajęciach z Zumby uczestniczyły: nasze przedszkolaki i wychowawczynie, nasi przyjaciele ze świetlicy, a teraz odwiedzić nas mogli rodzice. Serdecznie dziękujemy za przybycie. I obiecujemy następnym razem dogodniejszą godzinę:) Pozdrawiamy

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

piesW lutym dzieci z naszego przedszkola zaczęły przynosić karmę dla zwierząt ze schroniska w Krzesimowie. Już całkiem dużo się jej zebrało. Ale jak wiemy potrzeby tylu zwierząt są bardzo duże i kontynuujemy zbiórkę przez kolejny miesiąc. Dekorację i miejsce zbiórki przygotowały przedszkolaki z kółka matematyczno – przyrodniczego. Po zbiórce karma zostanie przekazana dla potrzebujących zwierząt. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.

„Czerwony dzień przyjaźni”

serduszka11 lutego w przedszkolu dało się zauważyć coś dziwnego-dominował tu kolor czerwony:)
W związku z nadchodzącymi Walentynkami odbył się w przedszkolu „Czerwony dzień przyjaźni”. Jak sama nazwa wskazuje, wszyscy starali się tego dnia założyć na siebie coś CZERWONEGO.Panie rozpoczęły rozmowę dotyczącą przyjaźni i przyjaciół. Dzieci wymieniły wiele cech, które powinien posiadać prawdziwy przyjaciel.Następnie przekazywały sobie serduszko podczas dobrze znanej nam zabawy. Po czym bezbłędnie dobrały w pary bajkowe postacie.. Ćwicząc refleks i spostrzegawczość, odnalazły pogubione na korytarzu serca, grupując je według wielkości. Kolejna zabawa zręcznościowa „Woreczki przyjaźni” bardzo podobała się dzieciom. Zabawę naszą zakończyły samodzielnie malowane walentynki, które dzieci umieszczały we własnoręcznie wykonanej skrzynce pocztowej.