Dzień Mamy i Taty

60138W miesiącu maju i czerwcu we wszystkich grupach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci skrupulatnie przygotowały się do tego wydarzenia. Chętnie uczyły się piosenek i wierszy oraz uczestniczyły w próbach. Rodzice byli bardzo dumni ze swoich pociech i nie ukrywali wzruszenia. Przedszkolaki przygotowały również własnoręcznie wykonane upominki, które na pewno zajmują najważniejsze miejsca na półkach lub ścianach w ich domach.

mama
Mama jest jak słońce,
które grzejąc w dni gorące
sprawia, że ożywa wszystko,
tak jak mama gdy jest blisko.
Tata jest jak księżyc w pełni,tata
który nawet w środku nocy
tworzy jasność w samej czerni,
gotów zawsze do pomocy.

Przegląd poezji wiosennej

konkurs re05.06.2014 odbył sie wiosenny przegląd poezji w naszym przedszkolu. W przeglądzie uczestniczyło po troje dzieci z każdej grupy. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wybrały i nauczyły się wierszy o tematyce wiosennej. bajkidladzieciWszystkie dzieci z zaciekawieniem słuchały swoich kolegów i koleżanek i chętnie brały udział we wspólnych zabawach.  Każdy laureat otrzymał nagrodę i dyplom za udział w przeglądzie. Cieszymy się, że dzieci tak chętnie recytują wiersze i dziękujemy rodzicom za współpracę.

„Urodziny przedszkolaka” maj

ciastkoDnia 01.06.2014 r odbyły się „urodziny przedszkolaka”. Solenizantami były dzieci urodzone w miesiącu maju. Wspólne zabawy jak zwykle dostarczyły przedszkolakom dużo radości. Nie mogło zabraknąć również „tortu”, życzeń, prezentów i słodkiego poczęstunku na koniec imprezy.