Bal karnawałowy

bal15.01.2014 odbył się „Bal karnawałowy” w naszym przedszkolu. Dzieci długo i z niecierpliwością czekały na to wydarzenie. Ile było radości podczas przebieranie się w stroje wróżek, księżniczek, czarownic, zwierzątek, bohaterów kina akcji, piratów itp. Bal rozpoczął się uroczystym korowodem, w którym uczestniczyły wszystkie grupy. Podczas korowodu prezentowano stroje, fryzury i świecidełka. Po prezentacji bal rozpoczął się w najlepsze. Pan Wodzirej zaproponował świetne zabawy przy muzyce współczesnej i repertuarze dziecięcym. Dużo radości sprawiały dzieciom tańce w kółeczku, pociągu, klaskanie, skakanie jednym słowem „szaleństwo na parkiecie”. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy z radością i uśmiechem na twarzy wrócili do swoich sal. Jeszcze długo dzieci będą wspominać to wydarzenie. Dziękujemy Panu Wodzirejowi za przygotowanie tak wspaniałej imprezy.