Spektakl kukiełkowy pt. „Jaś i Małgosia

f_w_36313_317e607 stycznia 2016r. odbył się teatrzyk kukielkowy pt.” Jaś i Małgosia „. Przedstawienie było zrealizowane zgodnie z treścią bajki według braci Grimm. Aktorzy dodali kilka elementów z innych znanych dzieciom bajek. Bajka została zakończona morałem. Pouczała dzieci jak ważna jest aktywność fizyczna i zdrowy styl życia. Aktorzy zostali nagrodzeni brawami.

Szkolne „Jasełka”

szopka-15 stycznia, korzystając ze szkolnego zaproszenia, przedszkolaki obejrzały „Jasełka” w wykonaniu klas 1a i 1d. Pierwszoklasiści pięknie przedstawili całą historię narodzin Chrystusa. Inscenizacja przeplatana była pięknie wykonanymi kolędami, które przypomniały widzom przeżywany niedawno bożonarodzeniowy klimat. Publiczność świetnie się bawiła, włączając się we wspólne kolędowanie. Bardzo dziękujemy pani Justynie za zaproszenie i gratulujemy wspaniałego przygotowania uczniów do występu oraz wykonania pięknych dekoracji i strojów!

Spotkanie świąteczne

6

22 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne z rodzicami naszych przedszkolaków. Na początek najstarsze grupy zaprezentowały przedstawienie pt. „Szukamy choinki”. Do przedstawienia przygotowała dzieci Pani Ewelina Radkowiak.

Później wszystkie dzieci zaśpiewały „Świeć, gwiazdeczko” oraz „Przybieżeli do Betlejem”, wprowadzając wszystkich w niezwykle świąteczny nastrój. Po występie wszyscy wspólnie wykonywali ozdoby świąteczne przy nastrojowym brzmieniu kolęd. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Bardzo dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i życzymy wszystkim wesołych świąt!