Zakończenie roku

zrszk_81824Zakończenie roku szkolnego minęło w atmosferze śmiechu, zabawy i radości. Nasi podopieczni zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając piosenki, opowiadając wiersze, a także prezentując swoje zdolności taneczne. Nie zabrakło hitów muzyki rozrywkowej z którymi świetnie poradziły sobie „Puchatki”. Clipart 18No i na koniec wiele wiele wzruszeń przy utworze „Dni których nie znamy” Marka Grechuty. Dzieci otrzymały dyplomy i książki. Pozostało życzyć bezpiecznych wakacji i powodzenia dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole. Mamy nadzieję, że czesto będziemy się spotykać i nie zapomnicie o nas. Pa, pa, pa.

Urodziny czerwiec, lipiec

prezentyJest co roku taki dzień, kiedy troski idą w cień.

Więc z okazji tego dnia, życzymy dużo szczęścia Wam.

Swoje święto obchodzili przedszkolacy urodzeni w czerwcu i lipcu. Wszystkim Jubilatom życzymy uśmiechu i spełnienia marzeń 🙂

Piknik Rodzinny

piknikUczestnicy brali udział w zabawach, konkurencjach sportowych oraz wspólnych tańcach utrzymanych w klimacie Dzikiego Zachodu. Były także kiełbaski z grilla, malowanie twarzy najmłodszym uczestnikom oraz wyjątkowa niespodzianka w postaci waty cukrowej. Piknik rodzinny połączyliśmy również z obchodami 5-lecia naszego przedszkola. Wszyscy świetnie się bawili.