Inscenizacja „Rzepka”

rzepkaOstatnio nasze przedszkolaki miały przyjemność oglądać przedstawienie, które przygotowała grupa Tygrysków. Wszystkim bardzo się ono podobało. Dziękujemy Paniom za przygotowanie dzieci a Tygryskom za wspaniały występ:)

Koncert luty 2016

numery_alarmowe09.02.2016 roku odbył się kolejny koncert dla naszych przedszkolaków pt. „Co zrobić gdy?”. Tym razem piosenki pouczały dzieci o tym jak zachować się podczas pożaru, pod jaki numer dzwonimy gdy dzieje się coś niebezpiecznego, co robić, aby być zdrowym i mieć dużo siły do zabawy, jak zachować się na przejściu dla pieszych.img029

Dzieci przypomniały sobie ważne numery alarmowe. Koncert poza tym, że był pouczający sprawił przedszkolakom dużo radości. Śmiechy, chichy i głośne śpiewanie słychać było chyba w całej szkole.

Dzień Babci i Dziadka

grandparents_day_021W miesiącu lutym we wszystkich grupach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały tego wydarzenia, przygotowały wzruszające piosenki i wierszyki. Wielu przybyłym zakręciła się łezka w oku oglądając swoich wnuczków i wnuczki. Uśmiechy na twarzach i duży aplauz zachęcały dzieci do pięknego śpiewania piosenek i recytowania wierszy. Dziadkowie i Babcie otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki, ale przede wszystkim miłe wspomnienia. Ten wspaniały dzień uświetnił również przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzięlkujemy rodzicom za pomoc :).