Pierwszy Dzień Wiosny

Flowerses (part 2) (10).121 marca uroczyście powitaliśmy wiosnę. Tego dnia w przedszkolu było bardzo wesoło, kolorowo i wiosennie. Na początek Bocian- zwiastun wiosny, odczytał list od Wiosny z prośbą o odszukanie oznak nadchodzącej pory roku. Wtedy na scenę wkroczyła kolorowa Pani Wiosna, zapraszając każdą z grup do zaprezentowania wiosennej piosenki wraz z układem tanecznym. Dzieci bardzo chętnie brały również udział w zabawach, związanych z wiosenna tematyką. Wszyscy przedszkolacy wypowiedzieli zaklęcie, które miało przepędzić zimę. Na zakończenie uroczystości dzieci wyszły na plac przedszkolny i recytując wiersz, pożegnały Marzannę, symbolizująca zimę. Mamy nadzieję, że wiosna już na dobre u nas zagości.

Flowerses (part 2) (10).1