Wycieczka do „Małego ZOO”

dsc3229-17parklinDnia 9 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Turki, gdzie znajduje się „Małe ZOO”.  Przedszkolakom nie przeszkadzała pochmurna aura. Wesołe i rozśpiewane dotarły na miejsce i od razu zaczęły zabawę. Najpierw Pan przewodnik oprowadził dzieci po ZOO, opowiadał o zwierzętach, które w nim zamieszkują i cierpliwie odpowiadał plac2trampna pytania zadawane przez dzieci. Kolejne atrakcje jeszcze bardziej zaskoczyły, bo przejażdżka na kucyku to niecodzienna przygoda. Przedszkolaki korzystały także z parku linowego oraz trampoliny, na której mogły sprawdzić swoją skoczność. Świetnie wyposażony plac zabaw także dostarczył dzieciom wiele radości. Uśmiechnięte buzie dzieci  przegoniły chmury i tak w słonecznym  nastroju, zmęczone, ale radosne wróciły do przedszkola.