Konkurs recytatorski „Witajcie w naszej bajce” organizowany przez Przedszkole nr 3 w Świdniku


Kaczka-Dziwaczka_Jan-Brzechwa,images_big,11,83-7375-438-502.06.2015r odbył się konkurs recytatorski pt. „Witajcie w naszej bajce”, dotyczył on twórczości Jana Brzechwy. W konkursie uczestniczyło troje dzieci z naszego przedszkola: Julia Kamińska (wiersz pt. „Samochwała”), Aleksandra Kowalska (wiersz pt. „Tydzień”) oraz Adam Konowałek (wiersz pt. „Entliczek – pentliczek”). Dzieci ze świdnickich przedszkoli przepięknie prezentowały twórczość Jana Zuk_Jan-Brzechwa,images_big,1,978-83-7375-636-6Brzechwy. Nie zabrakło również zabaw przy piosenkach „Kaczka dziwaczka” i „Na wyspach Bergamutach” oraz słodkich niespodzianek. Werdykt jury miło zaskoczył naszych uczestników: Julia Kamińska zdobyła I miejsce w konkursie, Aleksandra Kowalska II miejsce, a Adam Konowałek wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym laureatom.