Koncert „Żabka i żuczek”

pixabella_Green_Valentine_Frog_with_pink_hearts30.09.2015r. odbył się koncert pt. „Żabka i żuczek”. Koncert rozpoczął się o godzinie 9.00, uczestniczyły w nim wszystkie grupy. Motywem przewodnim była integracja osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi. W osoby te wcieliły się zwierzęta: żabka była wesoła i lubiana, natomiast żuczek był smutny ponieważ nie posiadał jednej nóżki. Żuczek bał się odrzucenia przez innych. Mimo jego obaw na drodze spotkał żabkę, która zaakceptowała go takim jaki jest.

Koncert miał za zadanie wzbudzić akceptację dzieci w stosunku do osób chorych i niepełnosprawnych. Panowie przedstawili ten problem w przystępny dla dzieci sposób używając rytmicznych piosenek, inscenizacji i ciekawych instrumentów muzycznych. 
zuk (1)zuk (1)zuk (1)zuk (1)