Dzień Babci i Dziadka

Jak każdego roku w naszym przedszkolu, tak i w tym, nie mogło zabraknąć najmilszych z gości. Dnia 21 i 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji w  każdej z grup zorganizowano przyjęcie z poczęstunkiem oraz część artystyczną i wspólne zabawy z dziadkami naszych przedszkolaków. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia swoich najdroższych gości. Z radością recytowały piękne wiersze, śpiewały piosenki w języku polskim i angielskim, a nawet wykazały się umiejętnościami tanecznymi. Babcia i DziadekBabcie i Dziadkowie nie kryli wzruszenia. Ze łzami radości i uśmiechem na twarzach podziwiały swoje małe wnuki. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty: laurki, serca, kwiaty, krawaty dla dziadków, a nawet świeczniki. Przedszkolaki wraz  z wychowawczyniami zaprosiły gości do wspólnej zabawy oraz słodkiego poczęstunku. Spotkania z dziadkami były niezwykle wzruszającym i pięknym przeżyciem nie tylko dla naszych przedszkolaków, ale przede wszystkim dla niezwykłych gości. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy 100 lat!!!