Konkurs recytatorski „Mój przyjaciel miś”

recytacjaW dniu 24 listopada  z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 4 odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Mój przyjaciel miś”.
W konkursie wzięło udział bardzo dużo dzieci ze wszystkich świdnickich przedszkoli,
a przedstawicielami naszego przedszkola byli:

– Amelka Persona z grupy Kangurki

– Gabrysia Kurkiewicz z grupy Tygryski

– Amelka Fornal oraz Grześ Filus z najstarszej grupy Puchatki.

Wszystkie dzieci pięknie reprezentowały nasze przedszkole. Byli wspaniale przygotowani i mimo tremy pięknie poradzili sobie na scenie otrzymując  następujące wyniki:Amelka Persona zajęła II miejsce w kategorii dzieci młodszych, natomiast Grześ Filus otrzymał nagrodę za III miejsce wśród starszych przedszkolaków ze wszystkich świdnickich przedszkoli. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz kolorowe książeczki, a wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni pięknie ilustrowanymi książkami.

Gratulujemy! J