Sukcesy naszych przedszkolaków

Serdecznie gratulujemy Łucji Kasperek z grupy Tygryski, która zajęła I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Polska wierszem malowana” organizowanym przez Przedszkole nr 6 w Świdniku.

Poraz kolejny możemy cieszyć się osiągnięciami naszych przedszkolaków:) Antonina Zmokła z grupy Tygryski zajęła II miejsce w kategorii dzieci 3-4 letnich, natomiast Amelia Domańska z grupy Puchatki zajęła III miejsce w kategorii dzieci 5-6 letnich. w miedzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Misie, miśki i niedźwiedzie” organizowanym przez Przedszkole nr 4 w Świdniku. Wielkie gratulacje:) Gratulujemy także Julii Bułdin z grupy Sowy, która pięknie reprezentowała nasze przedszkole podczas konkursu recytatorskiego „Mój Przyjaciel Miś”. Wiersz dla Julii napisała Pani Ania Sałaga.