Pasowanie na Przedszkolaka

pasowanieW naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Wszystkie grupy przedstawiły zaproszonym gościom wspaniale przygotowaną część artystyczną. Dzieci uczęszczające na kółko wokalne zaprezentowały swoje niezwykłe umiejętności. „Błękitki” – przedszkolny zespół taneczny – wystąpił z czarującym tańcem. Pan Dyrektor za pomocą magicznego ołówka dokonał pasowania przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Uroczystość dostarczyła wszystkim wiele radości, jak również momentów pełnych wzruszeń. Serdecznie dziękujemy gościom za przybycie – Dyrekcji przedszkola, Panu Naczelnikowi Wydziału Oświaty oraz Rodzicom naszych przedszkolaków.