Konkurs ‚Witajcie w naszej bajce”

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zuk_Jan-Brzechwaimages_big1978-83-7375-636-6Miło nam ogłosić, że 15 czerwca Amelka Persona z grupy „Puchatki” zajęła 3 miejsce w konkursie recytatorskim „Witajcie w naszej bajce” organizowanym przez Przedszkole nr 3 w Świdniku. Amelka pięknie przygotowała się do recytacji wiersza „Żuk” autorstwa Jana Brzechwy. Odbyła się także edycja plastyczna tegoż konkursu, w której trzeba było przygotować ilustrację dotyczącą wybranego utworu poety. Tutaj również nasze Przedszkolaki otrzymały nagrody. Lena z grupy „Puchatki” zajęła I miejsce za wesołą „Stonogę” . Natomiast Mikołaj Polak oraz Amelka Solarska z grupy „Tygryski” otrzymali wyróżnienia za prace plastyczne do wierszy: „Zoo” oraz „Ptasie plotki”. Wyróżnienie za pracę do wiersza „Żuk” otrzymała także Monika Kowalska z grupy „Kangurki”.