bal_napis14.01.2016 odbył się „Bal karnawałowy” w naszym przedszkolu. Dzieci długo i z imageskkkkniecierpliwością czekały na to wydarzenie. Przedszkolaki świetnie prezentowały się w strojach  wróżek, księżniczek, czarownic, zwierzątek, bohaterów kina akcji, piratów itp. Po prezentacji bal rozpoczął się w najlepsze. Pan Wodzirej zaproponował świetne zabawy przy muzyce współczesnej i repertuarze dziecięcym. Dużo radości sprawiały dzieciom tańce w kółeczku, pociągu, klaskanie, skakanie jednym słowem „szaleństwo na parkiecie”. Ale chyba największą przyjemnością były tańce wspólnie z rodzicami. Zabawe uświetnił przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy z radością i uśmiechem na twarzy wrócili do domów i długo wspominali to wydarzenie. Dziękujemy Panu Adamowi za przygotowanie tak wspaniałej imprezy.