Pasowanie na Przedszkolaka 2015

pasowanie 3
Uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” odbyła się 21.10.2015r. Rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości: Pana Burmistrza Tomasz Szydło, Pana Dyrektora Marka Kwiecińskiego, Pani Dyrektor Beaty Fideckiej, wszystkich rodziców, dziadków oraz naszych małych artystów.

Pan Burmistrz i Pan Dyrektor przy pomocy wielkich ołówków uroczyście pasowali maluchy i dzieci nowo przybyłe do przedszkola. Dzieci w zamian za pasowanie wręczyły gościom prezenty.

Część artystyczną rozpoczęła grupa „Kangurków”. Maluchy zaśpiewały piosenkę pt.
„Całuski” oraz wyrecytowały wiersz  „My jesteśmy przedszkolacy”. Następnie do maluchów dołączyła grupa „Tygrysków” i wspólnie zaśpiewali piosenkę w Języku Angielskim pt. ” Mouth, nose, knees, toes”. Średniaki pozostały na scenie i zaprezentowały piosenkę „Przedszkole moim drugim domem jest” oraz wyrecytowały wiersz pt. „Wszystko robię sam”. Tygryski zaprezentowały również choreografię do popularnej zumby. Przyszła też pora na najstarszych przedszkolaków z grupy Puchatków, które pięknie zarecytowały wiersz o naszym przedszkolu pt.  „Puchatkowa kraina” i zaśpiewały piosenkę  „Do przedszkola”. Na koniec starszaki zaprezentowały piosenkę w Języku Angielskim  „This is my”.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały dużo, dużo, dużo braw oraz słodką niespodziankę. Niektórym rodzicom i dziadkom zakręciła się łezka w oku, na wszystkich twarzach utrzymywał się uśmiech.

linia