Przegląd Twórczości Dziecięcej „ Świat w oczach dziecka”

wokalPrzegląd  Twórczości Dziecięcej „ Świat w oczach dziecka” odbył się 19.05.2015r. Łącznie w przeglądzie uczestniczyło 203 dzieci z dziesięciu  świdnickich przedszkoli – publicznych i  niepublicznych oraz z przedszkola w Piaskach. Ze wzruszeniem patrzyliśmy jak sala widowiskowa MOK wypełnia się kolorowymi strojami przedszkolaków. Na przegląd przybyły również dzieci niewystępujące, rodzice i dziadkowie.  Dzieci prezentowały się w pięciu kategoriach: śpiew, słowo, taniec, gra na instrumentach, twórczość plastyczna. Najpierw nastąpiła recytacja wierszy, potem gra na instrumentach, śpiew i kończący wszystko taniec.  Nad całością czuwał Pan Robert Besztak, który nie tylko zapowiadał wykonawców, ale również zajmował się organizacją czasu wolnego widowni. Nasze przedszkolaki otrzymały wyróżnienie w kategorii: Mistrzowie Tańca i Obrazu. Występy dzieci wzbudziły wielkie emocje, od śmiechu do łez.