Bal karnawałowy 2015

bal 213.01.2015 odbył się „Bal karnawałowy” w naszym przedszkolu. Dzieci długo i z niecierpliwością czekały na to wydarzenie. Przedszkolaki były przygotowane na ten dzień przebierając się w bajkowe stroje wróżek, księżniczek, czarownic, zwierzątek, bohaterów kina akcji, piratów itp. No i w końcu bal rozpoczął się można było zaprezentować innym swoje przebranie, fryzurę i umiejętności tańca. balPan Adam (tak ten Pan, który zawsze przygotowuje dla nas wspaniałe koncerty) wraz z pomocnikiem świetnie prowadzili całą zabawę. Dużo radości sprawiały dzieciom tańce w kółeczku, pociągu, klaskanie, skakanie jednym słowem „szaleństwo na parkiecie”. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy z radością i uśmiechem na twarzy wrócili do swoich sal. Jeszcze długo dzieci będą wspominać to wydarzenie.