Przedstawienie „Brzydkie kaczątko”

brzydkie_kaczatko29-30 kwietnia 2014r. w Kinie Lot odbył się XI Przegląd Spektakli Profilaktycznych „ŻYĆ PEŁNIĄ” organizowany przez Miejskie Centrum Profilaktyki. W przeglądzie wzięły udział grupy teatralne z różnych placówek oświatowych naszego miasta, w tym: z naszego Przedszkola. Mali aktorzy z teatralnego kółka „Puchatkowy teatrzyk” zaprezentowali się w przedstawieniu pt „Brzydkie kaczątko”. Mimo, iż był to nasz debiut w tego typu przedsięwzięciu, nasza grupa teatralna spisała się na medal J . W roli Brzydkiego kaczątka wystąpiła Nikola S., w roli Mamy kaczątek- Amelka F., w rolach zwierzątek z wiejskiego podwórka: Grześ F. i Karol S., zaś w  podwójnych rolach kaczątek i łabędzi podziwiać mogliśmy: Gabrysie K., Judytę T., Julkę K., Gabrysię Kr., Zosię O., Oliwkę Ś.  Przedstawieniu towarzyszyła dobra zabawa i mnóstwo chęci oraz  radości z możliwości zaprezentowania się przed tak szeroką publicznością!

DSC_0247DSC_0265DSC_0275